KONST / Litografier / Färglitografi 11391227
nr 1139 1227
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), "Röder Storskärgård", signerad, HC 12/20, motivet: 27x54
Utrop:
6.000 kr
Såld:
11.500 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 20:07:10
5.200 kr
6.200 kr
6.400 kr
6.600 kr
6.800 kr
7.000 kr
10.500 kr
6
9.400 kr
9.600 kr (Budbetjänt)
6
11.000 kr
23 okt
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson